Beste Cougars fans,
Naar aanleiding van de laatste persconferentie afgelopen vrijdag hebben we goed nieuws. We mogen vanaf deze week weer de trainingen hervatten, dit betekent dat we vanaf vandaag (17 januari 2022) weer kunnen trainen met alle teams op de "oude" tijden (behoudens U12, zie hieronder).
Trainen en wedstrijden in de huidige omstandigheden
Competitiewedstrijden zijn op dit moment helaas nog niet mogelijk. Deze zullen zo spoedig mogelijk hervat worden, wanneer dit vanuit de overheid is toegestaan. Op dit moment wordt er door de NBB hard gewerkt om competitieschema's aan te passen naar de nieuwe situatie. Wanneer de competitie verder gaat, informeren we jullie hierover. De Basketball Nederland app (Sportlink App) blijft hierin altijd leidend, echter zullen er nog diverse wedstrijdwijzigingen nodig zijn om de competities aan te passen naar aanleiding van het verschuiven van wedstrijden.
Bij de trainingen zullen diverse maatregelen nodig blijven aangaande Corona:
Bericht van de technische commissie: leuk nieuws
Zoals jullie weten, groeit onze vereniging gestaag in ledenaantal. Specifiek in de situatie bij de U12. Dit heeft nu tot gevolg dat we het U12-team gaan opsplitsen in een jongens- en een meisjesteam. We hebben hiervoor gekozen, zodat we meer aandacht aan het individu kunnen geven. Daarnaast kan het de continuïteit in het meiden-basketbal in Gennep een boost geven. We hebben inmiddels al 3 meiden/dames teams. Een volledig overzicht van de teamindeling is via de mail verstuurd.
Specifiek voor U12-spelers LET OP!
Zodra de bouw van de nieuwe hal gereed zullen we jullie opnieuw informeren. De voorkeur is om de meiden U12 in de nieuwe hal te laten trainen (net zoals alle andere Cougars teams die worden verplaatst van de oude naar de nieuwe hal). Ook hierover volgt nog een bericht.