• Gennep Cougars Heren 1

  • Trainingstijden

    Voor trainingstijden, kijk hier.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 mei.Gennep Cougars MSE 1 - Akros MSE 244 - 58
    22 mei.The Black Eagles MSE 5 - Gennep Cougars MSE 168 - 41
    15 mei.Gennep Cougars MSE 1 - OBC MSE 293 - 50
    7 mei.BC Deurne Pioniers MSE 2 - Gennep Cougars MSE 189 - 44
    22 apr.Gennep Cougars MSE 1 - Springfield MSE 368 - 45
    9 apr.Akros MSE 2 - Gennep Cougars MSE 164 - 52
    2 apr.Gennep Cougars MSE 1 - The Black Eagles MSE 557 - 41
    25 mrt.OBC MSE 2 - Gennep Cougars MSE 148 - 52
    13 mrt.BC Heeze MSE 2 - Gennep Cougars MSE 139 - 92
    12 feb.The Black Eagles MSE 6 - Gennep Cougars MSE 139 - 100
    30 jan.Gennep Cougars MSE 1 - BV Schijndel MSE 1105 - 44
    14 nov.Gennep Cougars MSE 1 - BC Heeze MSE 271 - 36
    30 okt.Gennep Cougars MSE 1 - The Black Eagles MSE 6102 - 72
    2 okt.BV Schijndel MSE 1 - Gennep Cougars MSE 148 - 73
    25 sep.Gennep Cougars MSE 1 - BC Deurne Pioniers MSE 262 - 59
    17 sep.Springfield MSE 3 - Gennep Cougars MSE 146 - 71
  • Poulestanden Gennep Cougars MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Deurne Pioniers MSE 2161501124293330930
    2Akros MSE 2161303107784023726
    3Gennep Cougars MSE 1161204112784628124
    4The Black Eagles MSE 5161006103482820620
    5OBC MSE 215807865885-2016
    6BC Heeze MSE 2155010839946-10710
    7Springfield MSE 3153012706919-2136
    8The Black Eagles MSE 61520137311107-3764
    9BV Schijndel MSE 11620148401157-3174
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gennep Cougars MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    70,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    52,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd