• Gennep Cougars V14-1

  • Trainingstijden

    Voor trainingstijden, kijk hier.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12-05-2024The Black Eagles V14-1 - Gennep Cougars V14-169 - 32
    13-04-2024Challenge, V14 1 (VR) - Gennep Cougars V14-181 - 27
    06-04-2024Gennep Cougars V14-1 - The Black Eagles V14-133 - 32
    23-03-2024Arnhem Eagles V14-2 - Gennep Cougars V14-155 - 57
    17-03-2024Gennep Cougars V14-1 - OBC V14-143 - 39
    03-03-2024Gennep Cougars V14-1 - Arnhem Eagles V14-243 - 38
    18-02-2024Gennep Cougars V14-1 - Challenge, V14 1 (VR)34 - 82
    04-02-2024Springfield V14-1 - Gennep Cougars V14-147 - 52
    27-01-2024OBC V14-1 - Gennep Cougars V14-126 - 30
    20-01-2024The Black Eagles V14-1 - Gennep Cougars V14-149 - 40
    14-01-2024Gennep Cougars V14-1 - Springfield V14-155 - 39
    09-12-2023Gennep Cougars V14-1 - Akros V14 1 *130 - 6
    02-12-2023BCE'78 V14-1 - Gennep Cougars V14-112 - 153
    26-11-2023Gennep Cougars V14-1 - Nimma Gemina V14-176 - 15
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gennep Cougars V14-114130179640439226
    2Grave V14-114110380744136622
    3Almonte V14-114100468952116820
    4Springfield V14-1149055755354018
    5B.C. Virtus V14-114608500539-3912
    6High Five V14-114509501692-19110
    7The Black Eagles V14-2142012475755-2804
    8Jumpers '76 V14-1140014370826-4560
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gennep Cougars V14-1

    Vrouwen U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    40,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    50,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd