• Gennep Cougars Dames 1

  • Trainingstijden

    Voor trainingstijden, kijk hier.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mei. 13:15Gennep Cougars VSE 1 * - Tantalus VSE 1Pica Mare 2
    30 jun. 08:30Den Dungk VSE 2 - Gennep Cougars VSE 1 *De Misse
    30 jun. 13:00BV Rooi VSE 1 - Gennep Cougars VSE 1 *De Kienehoef
    30 jun. 15:00Gennep Cougars VSE 1 * - Den Dungk VSE 2Pica Mare 2
    30 jun. 19:00Gennep Cougars VSE 1 * - BV Volharding VSE 1Pica Mare 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 mei.BV Volharding VSE 1 - Gennep Cougars VSE 1 *20 - 0
    15 mei.Gennep Cougars VSE 1 * - OBC VSE 135 - 90
    7 mei.BC Deurne Pioniers VSE 1 - Gennep Cougars VSE 1 *43 - 27
    1 mei.OBC VSE 1 - Gennep Cougars VSE 1 *20 - 0
    30 apr.Gennep Cougars VSE 1 * - Vlijmscherp SVH VSE 119 - 50
    24 apr.Vido VSE 2 - Gennep Cougars VSE 1 *75 - 47
    16 apr.EVBV Octopus VSE 2 - Gennep Cougars VSE 1 *20 - 0
    8 apr.Tantalus VSE 1 - Gennep Cougars VSE 1 *78 - 17
    19 mrt.Gennep Cougars VSE 1 * - Vido VSE 228 - 97
    4 mrt.Gennep Cougars VSE 1 * - BC Deurne Pioniers VSE 129 - 32
    19 feb.Gennep Cougars VSE 1 * - EVBV Octopus VSE 225 - 44
    14 nov.Gennep Cougars VSE 1 * - BV Rooi VSE 119 - 39
    24 okt.Vlijmscherp SVH VSE 1 - Gennep Cougars VSE 1 *52 - 29
  • Poulestanden Gennep Cougars VSE 1 * (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tantalus VSE 1161501111151959230
    2Vido VSE 2171403102976026928
    3OBC VSE 1181404101667234428
    4EVBV Octopus VSE 217130479064814226
    5Vlijmscherp SVH VSE 117908626732-10618
    6BC Deurne Pioniers VSE 1186012645773-12812
    7BV Rooi VSE 1164012455707-2528
    8BV Volharding VSE 1174013598854-2568
    9Den Dungk VSE 2153012528748-2206
    10Gennep Cougars VSE 1 *130013275660-3850
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gennep Cougars VSE 1 *

    VS

    Tantalus VSE 1

    29 mei 202213:15 uur
    Pica Mare 2 Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gennep Cougars VSE 1 *

    Vrouwen Senioren Afdeling

    21,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    50,77

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd