• Gennep Cougars X14-1

  • Trainingstijden

    Voor trainingstijden, kijk hier.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14-04-2024BC Kimbria X14-1 - Gennep Cougars X14-197 - 21
    06-04-2024Gennep Cougars X14-1 - B.C. Virtus X14-120 - 0
    23-03-2024High Five X14-1 - Gennep Cougars X14-1128 - 20
    17-03-2024Gennep Cougars X14-1 - Tracks Parkstad X14-224 - 91
    09-03-2024Blauw-Wit X14-1 - Gennep Cougars X14-1101 - 34
    03-03-2024Gennep Cougars X14-1 - High Five X14-136 - 140
    25-02-2024Gennep Cougars X14-1 - BC Kimbria X14-138 - 72
    27-01-2024Tracks Parkstad X14-2 - Gennep Cougars X14-170 - 14
    20-01-2024B.C. Virtus X14-1 - Gennep Cougars X14-163 - 44
    14-01-2024Gennep Cougars X14-1 - Blauw-Wit X14-137 - 56
  • Poulestanden Gennep Cougars X14-1 ( 3e divisie X14 3D 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gennep Cougars X14-110100066134931220
    2Yellow Sox X14-11080256435820616
    3JRC X14-1106045274527512
    4Almonte X14-210406572549238
    5Den Dungk X14-110109332606-2742
    6Vlijmscherp SVH X14-110109291633-3422

    Poulestanden Gennep Cougars X14-1 ( 2e divisie X14 2D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1High Five X14-11090194650544118
    2BC Kimbria X14-11060465255110112
    3Blauw-Wit X14-1106045885226612
    4Tracks Parkstad X14-2106045084041048
    5Gennep Cougars X14-110109288818-5302
    6B.C. Virtus X14-110208315497-1820
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gennep Cougars X14-1

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    28,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    81,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd